Styret i fagforeningen

Navn
Lasse Nordby
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91150545
Epost
Epost: lasse.nordby@vagan.kommune.no
Navn
Reidun Elise Berg Hansen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99013869
Epost
Epost: reidun.e.b.hansen@vagan.kommune.no
Navn
Marita Helene Haugen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91612678
Epost
Epost: marita.haugen@vagan.kommune.no
Navn
Kristin Elvelund
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97758652
Epost
Epost: Kristinelvelund@gmail.com
Navn
Joan Purgar Krogstad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97502404
Epost
Epost: joan.krogstad@vagan.kommune.no
Navn
Tove Anne Aga
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91150494
Epost
Epost: Tove.Aga@vagan.kommune.no
Navn
Stig Ole Hulsund
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91334210
Epost
Epost: shulsund@online.no
Navn
Christer Jakobsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95876941
Epost
Epost: cj_er007@hotmail.com
Navn
Audhild Berthinussen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91619316
Epost
Epost: audhild.berthinussen@vagan.kommune.no
Navn
Sture Nilsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99710813
Epost
Epost: sture.nilsen@vagan.kommune.no
Navn
Lasse Nordby
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91150545
Epost
Epost: lasse.nordby@vagan.kommune.no
Navn
Truls Bjarttun
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93206624
Epost
Epost: truls.j.bjarttun@gmail.com