Styret i fagforeningen

Navn
Sissel Gautvik Bjørnhjell
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91717921
Epost
Epost: sissel.bjornhjell@sunndal.kommune.no
Navn
Oddny Hafsås
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95708673
Epost
Epost: Oddny1@yahoo.com
Navn
Mali Kindsbekken
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91854104
Epost
Epost: mali.kindsbekken@sunndal.kommune.no
Navn
Gerda Sporsem Lervik
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90037011
Epost
Epost: gerda.sporsem.lervik@sunndal.kommune.no
Navn
Ingunn Ørbog
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48272524
Epost
Epost: ingunnoerbog@gmail.com
Navn
Karen Helga Hunnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 94278227
Epost
Epost: karen.helga.hunnes@sunndal.kommune.no
Navn
Aleksandra Popovic
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 00000000
Epost
Epost: aleks0727sanja@hotmail.com
Navn
Mari Sivertsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 98610953
Epost
Epost: mari.sivertsen@sunndal.kommune.no
Navn
Marius Vebenstad
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90183014
Epost
Epost: vebenstad91@hotmail.com
Navn
Jorunn Silseth
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92039558
Epost
Epost: jorunn.silseth@gmail.com
Navn
Turid Johansen Heggem
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99742483
Epost
Epost: turidheggem@hotmail.com
Navn
Gerda Sporsem Lervik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90037011
Epost
Epost: gerda.sporsem.lervik@sunndal.kommune.no

Tillitsvalgte med frikjøp

Navn
Gerda Sporsem Lervik, 100 %
Stillingstittel
Telefon
Tlf: 90074672
Epost
Epost: gerda.sporsem.lervik@sunndal.kommune.no