Styret i fagforeningen

Navn
Ole - Morten Hestetun
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 48222812
Epost
Epost: olemortenhestetun@live.no
Navn
Stig Bae
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95720127
Epost
Epost: stig.bae@neasonline.no
Navn
Gunhild Utheim
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95231469
Epost
Epost: gunhildutheim@gmail.com
Navn
Othelie Nedal Skarset
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 45410465
Epost
Epost: othelie_skarset@hotmail.com
Navn
Peggy L. Husby
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48153552
Epost
Epost: peglys@gmail.com
Navn
Gunn Heidi Ellingvåg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90995367
Epost
Epost: gunn.heidi.ellingvag@hotmail.no
Navn
Tommy Sørensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 98242595
Epost
Epost: tommy.sorensen@averoy.kommune.no
Navn
Torunn Grønseth Voie
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95732524
Epost
Epost: torunn91@gmail.com
Navn
Tove Britt Skaret
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99622052
Epost
Epost: skarto@online.no
Navn
Iris Katrine Gautvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95446990
Epost
Epost: iris_katrine@hotmail.com
Navn
Oda Kristiane Trondsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95429663
Epost
Epost: Oda-kristiane@live.no
Navn
Hilde Ellingvåg
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90566064
Epost
Epost: k-elling@online.no
Navn
Bente Elisabeth. Sundalsfoll
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94795174
Epost
Epost: bente.sundalsfoll@fagforbundet.no
Navn
Kari Helen G Rugset
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90038314
Epost
Epost: kari.rugset@outlook.com