Styret i fagforeningen

Navn
Tove Målen Langholm
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 92068958
Epost
Epost: aure.fagforbund316@gmail.com
Navn
Ingvild Fahsing
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 92278636
Epost
Epost: Ingvild_fahsing@hotmail.com
Navn
Wenche Marita Hjelanes
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 45693159
Epost
Epost: overnesset@neasonline.no
Navn
Tone Bergfall
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90647344
Epost
Epost: tone.bergfall@aure.kommune.no
Navn
Vegard Bach
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 93622744
Epost
Epost: vegard.sjovoll.bach@aure.kommune.no
Navn
Anders Todal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41605703
Epost
Epost: anders.todal@operamail.no
Navn
Anne-Lise Haltbakk
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 40081247
Epost
Epost: anne.lise.haltbakk@gmail.com
Navn
Atle Ivar Husby
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99324245
Epost
Epost: atle.husby@gmail.com
Navn
Lene Sofie Pedersen Pedersen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 48284293
Epost
Epost: len-pe@hotmail.com
Navn
Hedvig Jorunn Engdal
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92294541
Epost
Epost: hedjoeng@online.no
Navn
Gerd Hanne Thevik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95057465
Epost
Epost: gerdht@frisurf.no
Navn
Tone Bergfall
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90647344
Epost
Epost: tone.bergfall@aure.kommune.no