Styret i fagforeningen

Navn
Skafti Helgason
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 936 50 601
Epost
Epost: avd189.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Wenke Bjørlykstøl
Stillingstittel
Nestleder/Fane 2 ansvarlig
Telefon
Tlf: 979 44 164
Epost
Epost: avd189.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Jaqueline Merten
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 473 19 909
Epost
Epost: avd189.kasserer@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Sølvi Liv Smådal Valen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 979 71  570
Epost
Epost: solliv@hotmail.no
Navn
Unn Hege Sundet
Stillingstittel
Sekretær/Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 928 89 956
Epost
Epost: sekretar.fagforbundet.vestnes@gmail.com
Navn
Inger Helga Rydjord
Stillingstittel
Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Epost
Epost: inger.rydjord@gmail.com
Navn
Beate Karin Frostad
Stillingstittel
Yrkesseksjon kontor og administrasjon
Epost
Epost: bkfrost@frisurf.no
Navn
Mette Mjelve
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 902 04 077
Epost
Epost: mette.mjelve@mimer.no
Navn
Signe Antonie Sveia
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 477 02 898
Epost
Epost: antonie1990@hotmail.com
Navn
Johnny Liabø
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 934 92 430
Epost
Epost: johnnyliabo@me.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?