Styret i fagforeningen

Navn
Astrid Elisabeth Rønning
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 98418790
Epost
Epost: astrid.ronning@kristiansund.kommune.no
Navn
Kirsti Dybvik
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 92018182
Epost
Epost: kirsti.dybvik@kristiansund.kommune.no
Navn
Arne Martinus Volden
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95102694
Epost
Epost: arne.martinus@gmail.com
Navn
Målfrid Beate Mork
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 92288727
Epost
Epost: malfrid.mork@kristiansund.kommune.no
Navn
Kristina Solheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91618297
Epost
Epost: kristina.solheim@hotmail.com
Navn
Vibeke Stølen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 98612462
Epost
Epost: Rensvik@outlook.com
Navn
Bente Dullum
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 95106858
Epost
Epost: bendu05@hotmail.com
Navn
Anne Jorid Herigstad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 48020541
Epost
Epost: herigannejor@gmail.com
Navn
Kristina Moen Gundersen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41504039
Epost
Epost: kristina-mg@hotmail.com
Navn
Jorunn Bjøringsøy
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97438399
Epost
Epost: jorunn.bjoringsoy@gmail.com
Navn
Cecilie Rognskog
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90886065
Epost
Epost: cecilie.rognskog@gmail.com
Navn
Viggo Jordahl
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90947649
Epost
Epost: viggo.jordahl@mrfylke.no
Navn
Marta Opland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93417575
Epost
Epost: m_opland@hotmail.com
Navn
Astrid Elisabeth Rønning
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 98418790
Epost
Epost: astrid.ronning@kristiansund.kommune.no
Navn
Målfrid Beate Mork
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92288727
Epost
Epost: malfrid.mork@kristiansund.kommune.no
Navn
Trine Åkvik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97419301
Epost
Epost: tr.akvik@gmail.com