Styret i fagforeningen

Navn
Knut Belgum
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99598765
Epost
Epost: k.belgum@icloud.com
Navn
Grethe Klevebråten
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90843474
Epost
Epost: grethe@valdresmetall.no
Navn
Elisabeth Rødningen Kolbjørnshus
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 92887775
Epost
Epost: erkolb@hotmail.com
Navn
Helene Tvenge Qvale
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90197961
Epost
Epost: helenq@online.no
Navn
Milan Lolo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47713333
Epost
Epost: milan.lolo@post.sk
Navn
Vidar Jernæs Strand
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 99457827
Epost
Epost: vidarstrand01@gmail.com
Navn
Kirsten Ulstølen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99296658
Epost
Epost: kirsten0507@hotmail.com
Navn
Ole-Johnny Svendsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 41629922
Epost
Epost: olejohnny69@hotmail.no
Navn
Ann Iren Moen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 46827477
Epost
Epost: Ann.iren.moen@outlook.com
Navn
Per Olav Svenskerud
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90962934
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Roar Nordbyhagen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99498449
Epost
Epost: rnordbyhagen@gmail.com
Navn
Jorunn Onstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99591629
Epost
Epost: joonstad@online.no
Navn
Lina Hovi
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90555588
Epost
Epost: khovi@online.no
Navn
Jorunn Onstad
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99591629
Epost
Epost: joonstad@online.no
Navn
Vidar Jernæs Strand
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99457827
Epost
Epost: vidarstrand01@gmail.com
Navn
Roar Nordbyhagen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99498449
Epost
Epost: rnordbyhagen@gmail.com