Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen 01.02.2024

Navn
Jørn Eriksen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 47696489
Epost
Epost: jer@ringsaker.kommune.no
Navn
Linn Eli Haugli Jensen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 47698773
Epost
Epost: avd264.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Sissel Jevne
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41683245
Epost
Epost: sissel.jevne@ringsaker.kommune.no
Navn
Elin Agnethe Nereng
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 47696492
Epost
Epost: elin.agnethe.nereng@ringsaker.kommune.no
Navn
Jan Tyskeberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Epost
Epost: jan.bernard.tyskeberg@ringsaker.kommune.no
Navn
Oddrun Nygård Berg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95408986
Epost
Epost: oddrun.n.berg@ringsaker.kommune.no
Navn
May-Britt Holmlund Opsal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Epost
Epost: mtt@ringsaker.kommune.no
Navn
Reidun Olsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99547452
Epost
Epost: reidun.olsen@hotmail.com
Navn
Bjørn Tidemandsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45606066
Epost
Epost: bt@kirken-ringsaker.no
Navn
Anine Kollmar-Dæhlin
Stillingstittel
Styremedlem
Epost
Epost: aek@ringsaker.kommune.no
Navn
Jan Harald Mjærum
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91733368
Epost
Epost: jannup@hotmail.com
Navn
Mai Snefrid B. Edvardsen
Stillingstittel
Styremedlem
Epost
Epost: maisnefridbe@gmail.com
Navn
Karianne Pettersen Hoel
Stillingstittel
Tillitsvalgtsrepresentant
Telefon
Tlf: 90830073
Epost
Epost: kap@ringsaker.kommune.no
Navn
Ann-Mari Søvig Pettersen
Stillingstittel
Leder pensjonistutvalget
Telefon
Tlf: 95228911
Epost
Epost: steinbakken414@outlook.com
Navn
Trond Skaug
Stillingstittel
1.varamedlem
Epost
Epost: trond.skaug2@ringsaker.kommune.no

Kontaktpersoner

Navn
Jørn Eriksen
Stillingstittel
Leder/Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47696489
Epost
Epost: jer@ringsaker.kommune.no
Navn
Linn Eli Haugli Jensen
Stillingstittel
Nestleder/hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47698773
Epost
Epost: linn.eli.haugli.jensen@ringsaker.kommune.no
Navn
Anine Kollmar-Dæhlin
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt KS
Telefon
Tlf: 47696492
Epost
Epost: aek@ringsaker.kommune.no
Navn
Kim Chan
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt KS
Telefon
Tlf: 47780757
Epost
Epost: kim.chan@ringsaker.kommune.no
Navn
May-Britt Holmlund Opsal
Stillingstittel
Fane2-ansvarlig (medlemsregister)
Telefon
Tlf: 97712493
Epost
Epost: mtt@ringsaker.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?