Styret i fagforeningen

Navn
Robert Vestli
Stillingstittel
Yrkesseksjonsleder Kirke Kultur og Oppvekst
Telefon
Tlf: 93462807
Epost
Epost: r_vestli@hotmail.no
Navn
Susanne Gundersen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91775365
Epost
Epost: susanne_gundersen@hotmail.com
Navn
Ann Elisabeth Lindberg
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95177565
Epost
Epost: Anne.Elisabeth.Lindberg@kongsvinger.kommune.no
Navn
Marit H Sannerud
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93054459
Epost
Epost: marosan@online.no
Navn
Evelyn Haugen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 99042796
Epost
Epost: svar@fagforbundet-kongsvinger.no
Navn
Lill Annette Melgård
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 45806346
Epost
Epost: annettevalkyrie@gmail.com
Navn
Hilde Thidemann Sundbye
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92242579
Epost
Epost: hits@gmail.com
Navn
Rakel Tangen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 93061088
Epost
Epost: Rakel811@online.no
Navn
Thone -Hilde Andersen
Stillingstittel
Leder pensjonistutvalget
Telefon
Tlf: 93447061
Epost
Epost: enohta@gmail.com
Navn
Hege Holmen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 47259040
Epost
Epost: avd230.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Aina Merete Andreassen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95759287
Epost
Epost: aina.m.a@online.no
Navn
Thomas Malnes
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt og styremedlem
Telefon
Tlf: 95273433
Epost
Epost: thomas.malnes@kongsvinger.kommune.no
Navn
Bjørn - Egil Brenden
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92656989
Epost
Epost: bjorn-egil.brenden@kongsvinger.kommune.no
Navn
Ann Lise Sund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97070339
Epost
Epost: AnnLise.Sund@kongsvinger.kommune.no