Styret i Fagforbundet Nord-Odal

Navn
Mona Vangen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 41607403
Epost
Epost: mona.kristin.n.vangen@nord-odal.kommune.no
Navn
Stig Aasheim
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91557725
Epost
Epost: Stig.Aasheim@nord-odal.kommune.no
Navn
Stine Sannerud
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95851585
Epost
Epost: Sansti@hotmail.com
Navn
Kari Johanne K. Brenden
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90081303
Epost
Epost: kari.brenden@hotmail.com
Navn
Stig Aasheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 91557725
Epost
Epost: Stig.Aasheim@nord-odal.kommune.no
Navn
Anne Kari Hagen Nor
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97036311
Epost
Epost: ankanor@online.no
Navn
Bjørn Otto Ødegård
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90297452
Epost
Epost: otto@absmail.no
Navn
Phafan Chairaksa
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92820831
Epost
Epost: phafun_21588ep@hotmail.com
Navn
Peggy Annie Vik
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93843797
Epost
Epost: l-vik@online.no
Navn
Stine Sannerud
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95851585
Epost
Epost: Sansti@hotmail.com
Navn
Mona Vangen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41607403
Epost
Epost: mona.kristin.n.vangen@nord-odal.kommune.no