Styret i fagforeningen

Navn
Niclas Ian Holth Damerell
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99744318
Epost
Epost: niclas.ian.holth.damerell@stange.kommune.no
Navn
Hilde Nilsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99481794
Epost
Epost: hilde.nilsen@stange.kommune.no
Navn
Marianne Bråthen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 98240966
Epost
Epost: marianne.brathen@stange.kommune.no
Navn
Hosein Behsodi
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97721875
Epost
Epost: hosein128@gmail.com
Navn
Marianne Bjørke
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 41335081
Epost
Epost: ma-anund@online.no
Navn
Anne Mikkelsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92850460
Epost
Epost: anne.h.mikkelsen@gmail.com
Navn
Tove Skjærbekk
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 40427524
Epost
Epost: tove.skjaerbekk@stange.kommune.no
Navn
Ivar Sållman
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90100035
Epost
Epost: isaallma@online.no
Navn
Hosein Behsodi
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97721875
Epost
Epost: hosein128@gmail.com
Navn
Mona Kathrine Skjønsberg Galgum
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95789339
Epost
Epost: mkskjoen@online.no
Navn
Marit Harildstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92800113
Epost
Epost: marit.harildstad@stange.kommune.no
Navn
Mari Kristiansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91855356
Epost
Epost: mari1991@live.no
Navn
Ole Einar Lilleløkken
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90230298
Epost
Epost: ole.einar-lillelokken@stangehallen.no
Navn
Roy Rindal
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98013219
Epost
Epost: roy.rindal@hias.no
Navn
Marianne Bjørke
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41335081
Epost
Epost: ma-anund@online.no
Navn
Hilde Nilsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99481794
Epost
Epost: hilde.nilsen@stange.kommune.no