Styret i forbundsregionen

Navn
Bjørg Jorun Tapio
Stillingstittel
regionsleder
Telefon
Tlf: 91705491
Epost
Epost: bjorg.tapio@fagforbundet.no
Navn
Jorunn Helene Mikkelsen
Stillingstittel
nestleder
Telefon
Tlf: 99375276
Epost
Epost: jorunn.mikkelsen@fagforbundet.no
Navn
Astrid E Hasselberg
Stillingstittel
opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48197928
Epost
Epost: Astrid.Hasselberg@fagforbundet.no
Navn
Reidun Marit Gaup
Stillingstittel
leder Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90996570
Epost
Epost: Reidun.Marit.Gaup@fagforbundet.no
Navn
Isak Eira Thomassen
Stillingstittel
leder Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91182055
Epost
Epost: Isak.Eira.Thomassen@fagforbundet.no
Navn
Chris Marius Thorsen
Stillingstittel
leder Yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 46510106
Epost
Epost: Chris.Marius.Thorsen@fagforbundet.no
Navn
Elin Synøve Severinsen
Stillingstittel
leder Yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 45884132
Epost
Epost: elin.severinsen@fagforbundet.no
Navn
Erik Bjønness-Hansen
Stillingstittel
ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 46894717
Epost
Epost: Erik.Bjonness-Hansen@fagforbundet.no
Navn
Karin Isaksen
Stillingstittel
pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97470728
Epost
Epost: Karin.Isaksen@fagforbundet.no
Navn
Aron Haraldsen
Stillingstittel
styremedlem
Telefon
Tlf: 94497016
Epost
Epost: aron.haraldsen@vadso.kommune.no
Navn
Ole Ingvald Hansen
Stillingstittel
styremedlem
Telefon
Tlf: 90976296
Epost
Epost: ole.i.hansen@finnmarkssykehuset.no
Navn
Erling Kristensen
Stillingstittel
styremedlem
Telefon
Tlf: 90199345
Epost
Epost: erling@kvikklunsj.net
Navn
Stig Sandvik
Stillingstittel
hovedverneombud
Epost
Epost: stig.sandvik@hammerfest.kommune.no

Ansatte

Navn
Lillian Rydheim
Stillingstittel
Alta
Telefon
Tlf: 78450090
Epost
Epost: lillian.rydheim@fagforbundet.no
Navn
Marie Helander
Stillingstittel
Alta
Telefon
Tlf: 91703654
Epost
Epost: marie.helander@fagforbundet.no
Navn
Rebecka Karin Nygård
Stillingstittel
Alta
Telefon
Tlf: 78450090
Epost
Epost: Rebecka.Karin.Nygard@fagforbundet.no
Navn
Ann Helen B. Hansen
Stillingstittel
Kirkenes
Telefon
Tlf: 78450090
Epost
Epost: ann.helen.b.hansen@fagforbundet.no