Styret i fagforeningen

Navn
Kristin Rushfeldt Børresen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97787100
Epost
Epost: kristinrush75@hotmail.com
Navn
Aron Haraldsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94497016
Epost
Epost: aron.haraldsen@vadso.kommune.no
Navn
Monica Hjorth
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 99159611
Epost
Epost: mhjorth@start.no
Navn
Hanne-Grethe Johnsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 92296771
Epost
Epost: hanne.g.johnsen@vadso.kommune.no
Navn
Kari Sagen Larsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90176057
Epost
Epost: ka-sagen@online.no
Navn
Eli Margrethe Baso
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 99417024
Epost
Epost: eli.baso@vadso.kommune.no
Navn
Agnethe Ongamo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 95870874
Epost
Epost: agnethe.ongamo@vadso.kommune.no
Navn
Lise Knudsen Hanssen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 45502613
Epost
Epost: lise_hanssen@hotmail.com
Navn
Anne Birgitte Meirud
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91878163
Epost
Epost: annebmeirud@hotmail.no
Navn
Ragnhild Marie Melleby Aslaksen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94155664
Epost
Epost: asra@sykehusinnkjop.no
Navn
Kristin Rushfeldt Børresen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97787100
Epost
Epost: kristinrush75@hotmail.com
Navn
Grete Sofie Wara
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95709237
Epost
Epost: gsofie1957@icloud.com
Navn
Aron Haraldsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94497016
Epost
Epost: aron.haraldsen@vadso.kommune.no