Styret i fagforeningen

Navn
Christian Bergeton Klaussen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 47655014
Epost
Epost: klachr@hammerfest.kommune.no
Navn
Mauritz Nyberg
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 40102167
Epost
Epost: Mauritz.Nyberg@hammerfest.kommune.no
Navn
Svein - Martin Sivertsen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90034103
Epost
Epost: smasivertsen@gmail.com
Navn
Odd Jørgen Tjønnbekk
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 41581737
Epost
Epost: odd.tjonnbekk@hammerfest.kommune.no
Navn
Chris Robert Haakonsen Evensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97487562
Epost
Epost: Chris.Evensen@hammerfest.kommune.no
Navn
Mari Stevning Bekken
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 45407643
Epost
Epost: mari.s.bekken@gmail.com
Navn
Erna Heggem Klo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93281486
Epost
Epost: erna.heggem.klo@hammerfest.kommune.no
Navn
Tom Brovold
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97081313
Epost
Epost: tonaan1691@gmail.com
Navn
Knut Jørgensen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95047943
Epost
Epost: swimknut@hotmail.com
Navn
Wendeluz (Wendy) Labrador Hansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90783812
Epost
Epost: wenzlover@hotmail.com
Navn
Gunn Inger Klæboe Skog
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90976313
Epost
Epost: gunn.inger.skog@hammerfest.kommune.no
Navn
Mauritz Nyberg
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 40102167
Epost
Epost: Mauritz.Nyberg@hammerfest.kommune.no
Navn
Snefrid Vik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91751023
Epost
Epost: Snefrid.Vik@hammerfest.kommune.no