Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Anne Grete Raaen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 92840240
Epost
Epost: annegrete.raaen@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Jorunn Strandenes
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 45722750
Epost
Epost: jorunn.strandenes@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Ole-Jørn Dokken
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90568063
Epost
Epost: olejorndokken@gmail.com
Navn
Bente Røsaas
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 92225624
Epost
Epost: bente.rosaas@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Torunn Ruud Olsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 98465463
Epost
Epost: torunn.ruud.olsen@nav.no
Navn
Aud Unni Nybakken
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93669076
Epost
Epost: aud.nybakken@hotmail.no
Navn
Monica Renate Sandnæss
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 40642323
Epost
Epost: monicarenate.sandnaess@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Steinar Karlsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92037106
Epost
Epost: steinar.karlsen45@gmail.com
Navn
Mette Johanne Asmyhr
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41555427
Epost
Epost: mette.asmyhr@fagforbundet.no
Navn
Anne Kristin Hov Hilleren
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90858666
Epost
Epost: annekristinhov.hilleren@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Sigrid Iren Modøl
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41 41 63 33
Epost
Epost: sigridiren.modol@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Kjetil Holm
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98 49 07 59
Epost
Epost: kjetil.mustang@hotmail.com

Kontaktpersoner

Navn
Torunn Ruud Olsen
Stillingstittel
Plasstillitsvalgt - NAV og leder, yrkesseksjon Kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 98 46 54 63
Epost
Epost: Torunn-R.Olsen@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Hugo Hansen
Stillingstittel
Plasstillitsvalgt Teknisk/vei og park
Telefon
Tlf: 41 47 94 60
Epost
Epost: Hugo.Hansen@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Monica Sandnæss
Stillingstittel
Leder, yrkesseksjon Samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 40 64 23 23
Epost
Epost: monicarenate.sandnaess@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Monica Sandnæss
Stillingstittel
Plasstillitsvalgt - renhold/KF
Telefon
Tlf: 40 64 23 23
Epost
Epost: monicasandness@gmail.com
Navn
Bente Røsaas
Stillingstittel
Leder yrkes seksjon Helse og sosial og plassTv Tilrettelagte tjenester
Telefon
Tlf: 92 22 56 24
Epost
Epost: bente.røsaas@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Laila Ranheim
Stillingstittel
Plass TV hjemmetjenester
Telefon
Tlf: 41 76 81 53
Epost
Epost: laila.ranheim@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Jounn Strandenes
Stillingstittel
Plass TV skole/SFO
Telefon
Tlf: 45 72 27 50
Epost
Epost: jorunn.strandenes@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Heidi Sletten
Stillingstittel
Plass TV barnehager/SFO
Telefon
Tlf: 41 24 78 83
Epost
Epost: heidi_sletten@hotmail.no
Navn
Monika Stabæk
Stillingstittel
Plass TV Røren Barnehage
Telefon
Tlf: 90 59 07 98
Epost
Epost: monika.stabaek@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Ingunn Aarkvisla
Stillingstittel
Plass TV Solbakken barnehage
Telefon
Tlf: 48 28 47 93
Epost
Epost: inngunn.aarkvisla@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Per Johan Myrdal
Stillingstittel
Plass TV Smellh. barneh.
Telefon
Tlf: 47 35 54 42
Epost
Epost: perjohan.myrdal@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Kristine Lauritsen
Stillingstittel
Plass TV Møllefossen barneh.
Telefon
Tlf: 48 14 40 07
Epost
Epost: kristine_584@msn.com
Navn
Gunhild Magnetun
Stillingstittel
Plass TV Lyngstua barneh.
Telefon
Tlf: 90 05 83 10
Epost
Epost: magnetun@me.com
Navn
Ingunn Dahler
Stillingstittel
Plass TV Maurtua barneh.
Telefon
Tlf: 97 65 59 38
Epost
Epost: ingun.dahler@hotmail.com
Navn
May Ingun Edvardsen
Stillingstittel
Plass TV Eikertun kjøkken
Telefon
Tlf: 40 29 58 88
Epost
Epost: Knutsen68@gmail.com
Navn
Marit T.Sakshaug
Stillingstittel
Plass TV Rådhuset
Telefon
Tlf: 95 94 97 99
Epost
Epost: marit.sakshaug@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Marius Jacobsen
Stillingstittel
Plass TV Vann/avløp
Telefon
Tlf: 95 30 43 26
Epost
Epost: marius.jacobsen@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Rune Larsen
Stillingstittel
Plass TV vaktmestere/KF
Telefon
Tlf: 47 60 87 81
Epost
Epost: Rune.Larsen@ovre-eiker.kommune.no
Navn
Raymond Andre Kopås
Stillingstittel
PTV Hokksund Barneskole/SFO
Telefon
Tlf: 46 47 42 68
Epost
Epost: raymondandre.kopas@ovre-eiker.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?