Til hovedinnhold

Styret i Fagforeningen

Navn
Mette Asmyhr
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 41555427
Epost
Epost: Mette.Asmyhr@fagforbundet.no
Navn
Jan Denné
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 93422823
Epost
Epost: Jan.Denne@fagforbundet.no
Navn
Marianne Reinholdtsen
Stillingstittel
Yrkesseksjonsleder Kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 902 59 714
Epost
Epost: Marianne.Reinholdtsen@fagforbundet.no
Navn
Yvonne Myrvang
Stillingstittel
Yrkesseksjonslede Helse og sosial
Telefon
Tlf: 93466286
Epost
Epost: Yvonne.Elisabeth.Myrvang@fagforbundet.no
Navn
Ove Andreas Solberg
Stillingstittel
Yrkesseksjonsleder Samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99359708
Epost
Epost: Ove.Andreas.Solberg@fagforbundet.no
Navn
Anette Korneliussen
Stillingstittel
Yrkesseksjonsleder Kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 40018303
Epost
Epost: Anette.Korneliussen@fagforbundet.no
Navn
Astrid Solberg Isene
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 99413727
Epost
Epost: Astrid.Solberg.Isene@fagforbundet.no
Navn
Marte Thorbjørnsen
Stillingstittel
Utvalgsleder ungdomsutvalget
Telefon
Tlf: 48180849
Epost
Epost: Marte.Sofie.Thorbjørnsen@fagforbundet.no
Navn
Margareth Wilthil
Stillingstittel
Utvalgsleder pensjonist- og uføreutvalget
Telefon
Tlf: 90694227
Epost
Epost: margareth.wilthil@ebnett.no
Navn
Astrid Skarsgard
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97703410
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Laila Evensen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41630436
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Une Selte
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90962333
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Kenneth Bekkenes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98651907
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Erik Torød
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48166550
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Bente Bråthen
Stillingstittel
1. vara
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Anne Warhuus
Stillingstittel
2. vara
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Herbrand Skriudalen
Stillingstittel
3. vara
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Birgitte Qværnstrøm
Stillingstittel
4. vara
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no
Navn
Mazhar Iqbal
Stillingstittel
5. vara
Epost
Epost: post.buskerud@fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Karin Bergum
Stillingstittel
Kontorleder
Telefon
Tlf: 32 89 80 90
Epost
Epost: Karin.Bergum@fagforbundet.no
Navn
Frehwet Beiene
Stillingstittel
Adm. sekretær
Telefon
Tlf: 32 89 80 90
Epost
Epost: Frehwet.Asefaw.Beiene@fagforbundet.no
Navn
Kathrine Tollehaug
Stillingstittel
Adm. sekretær (50%)
Telefon
Tlf: 32 89 80 90
Epost
Epost: Kathrine.Tollehaug@fagforbundet.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?