Styret i fagforeningen

Navn
Torill Skaiaa Førsund
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 92041861
Epost
Epost: torill.forsund@sshf.no
Navn
Jon Espen Syversen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91779188
Epost
Epost: jon.espen@pm.me
Navn
Line Størbu
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41627739
Epost
Epost: line.storbu@sshf.no
Navn
Merethe Krogstad Hoel
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97542424
Epost
Epost: merethe.krogstad.hoel@sshf.no
Navn
Merethe Krogstad Hoel
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97542424
Epost
Epost: merethe.krogstad.hoel@sshf.no
Navn
Bjørg Mørland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 91726081
Epost
Epost: bjorg.morland@sshf.no
Navn
Jon Espen Syversen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91779188
Epost
Epost: jon.espen@pm.me
Navn
Dan Erik Øiestad Olsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93692317
Epost
Epost: daeols@sshf.no
Navn
Amborg Østerholt
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90263440
Epost
Epost: amborg53@gmail.com
Navn
Lisbeth Simonsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99021145
Epost
Epost: lisbeth.simonsen@sshf.no
Navn
Christin Haslestad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91373215
Epost
Epost: christin.haslestad@fagforbundet.no
Navn
Eldrid Eidbo Hushovd
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41510625
Epost
Epost: eldrid.hushovd@sshf.no
Navn
Jan Krogstad Sørensen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90647288
Epost
Epost: jansor7@hotmail.com
Navn
Jarle Christiansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90515972
Epost
Epost: jarle.christiansen@sshf.no
Navn
Gustav Samuelsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47674470
Epost
Epost: gustav.samuelsen@gmail.com
Navn
Lars Vereide
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92421667
Epost
Epost: lars.vereide73@gmail.com
Navn
Torill Skaiaa Førsund
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92041861
Epost
Epost: torill.forsund@sshf.no
Navn
Merethe Krogstad Hoel
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97542424
Epost
Epost: merethe.krogstad.hoel@sshf.no