Styret i fagforeningen

Navn
Tone Sommerseth
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95806730
Epost
Epost: tone.sommerseth@lyngdal.kommune.no
Navn
Monica Knaben Håland
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99263989
Epost
Epost: monica.haland73@gmail.com
Navn
Siv Irene Skaugvoll Foss
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 99736170
Epost
Epost: siv.skaugvoll.foss@lyngdal.kommune.no
Navn
Susanne Foss
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91113212
Epost
Epost: susanne.foss@lyngdal.kommune.no
Navn
Monica Bråthen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91884671
Epost
Epost: monica_brathen@hotmail.com
Navn
Pia Cathrin Skurve
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90841672
Epost
Epost: pia.cathrin.skurve@lyngdal.kommune.no
Navn
Renate Mossmann
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97760581
Epost
Epost: renate.mossmann@lyngdal.kommune.no
Navn
Pål Andre Rønningen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90023818
Epost
Epost: pal.ronningen@lyngdal.kommune.no
Navn
Tina Malen Espeland
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91591509
Epost
Epost: TINAA226@HOTMAIL.COM
Navn
Liv Kristoffersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98069082
Epost
Epost: livkristoffersen948@gmail.com
Navn
Siv Andreassen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97509302
Epost
Epost: siv.andreassen@lyngdal.kommune.no
Navn
Therese Stenbråten
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40102075
Epost
Epost: THERESESTEN@HOTMAIL.COM
Navn
Renate Mossmann
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97760581
Epost
Epost: renate.mossmann@lyngdal.kommune.no
Navn
Tone Sommerseth
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 95806730
Epost
Epost: tone.sommerseth@lyngdal.kommune.no