Styret i fagforeningen

Navn
Jane-Berith Minde Høst
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 48150543
Epost
Epost: jane.host@sameyde.vgs.no
Navn
Inger Johanne Engmark
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 90017578
Epost
Epost: Ingerjengmark@gmail.com
Navn
Mohammed Ali Chkontana
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90552652
Epost
Epost: m.chkontana@gmail.com
Navn
Unni S Hofsnæs
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 48194296
Epost
Epost: unni.synnove.hofsnaes@tvedestrandamli.vgs.no
Navn
Mohammed Ali Chkontana
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90552652
Epost
Epost: m.chkontana@gmail.com
Navn
Sabrina Schmid
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 45667402
Epost
Epost: sabrina@haensch-online.net
Navn
Grethe S. Berntsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97968774
Epost
Epost: grethe.stray.berntsen@agderfk.no
Navn
Stina Due-Sørensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92664989
Epost
Epost: stina.due-sorensen@sameyde.vgs.no
Navn
Ann-Kristin Bilstad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 48899703
Epost
Epost: ann-kristin@aabk.no
Navn
Liv Marit Leikvangen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97981964
Epost
Epost: liv.marit.leikvangen@sameyde.vgs.no
Navn
Mette Røyrås
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90574926
Epost
Epost: mette.royras@vagsbygd.vgs.no
Navn
Karl-Gunnar Ellefsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99320492
Epost
Epost: karl.gunnar.ellefsen@ikt-agder.no
Navn
Sandra Hageland
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 48246355
Epost
Epost: sandra.hageland@hotmail.no
Navn
Wenche Reiersølmoen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91844070
Epost
Epost: w-reier@online.no
Navn
Trond Mellemstrand
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 46836313
Epost
Epost: jaerebu@gmail.com
Navn
Cecilie Schønning
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94973223
Epost
Epost: cecilie.schonning@austagderfk.no
Navn
Sondre Iuell Frydenlund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45401929
Epost
Epost: tillitsvalgtstendiavdeling499@gmail.com
Navn
Mette Røyrås
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90574926
Epost
Epost: mette.royras@vagsbygd.vgs.no
Navn
Randi Gunsteinsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92862283
Epost
Epost: Randi.Gunsteinsen@agderfk.no
Navn
Randi Gunsteinsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92862283
Epost
Epost: Randi.Gunsteinsen@agderfk.no
Navn
Inger Johanne Engmark
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90017578
Epost
Epost: Ingerjengmark@gmail.com
Navn
Trond Mellemstrand
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 46836313
Epost
Epost: jaerebu@gmail.com
Navn
Wenche Grov
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93029023
Epost
Epost: Wenche.Grov@kvadraturen.vgs.no
Navn
Jim - Ove Bjørnå
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90738794
Epost
Epost: primera_r@hotmail.com