Styret i fagforeningen

Navn
Alf Morten Tallaksen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 40046555
Epost
Epost: amtallaksen@e-h.kommune.no
Navn
Leif Sigurd Helle
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95052813
Epost
Epost: leif.sigurd.helle@gmail.com
Navn
Marit Haugjord
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95877093
Epost
Epost: marit.haugjord@e-h.kommune.no
Navn
Elin Solheim
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91382817
Epost
Epost: nile55@live.no
Navn
Margit Smedsland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91110699
Epost
Epost: margit.smedsland@bygland.kommune.no
Navn
Leif Sigurd Helle
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95052813
Epost
Epost: leif.sigurd.helle@gmail.com
Navn
Kristin Gorseth Nilsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 47246610
Epost
Epost: Kristin.gorseth.nilsen@bygland.kommune.no
Navn
Olav Viki
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97573116
Epost
Epost: olav.viki@bygland.kommune.no
Navn
Monica Breive
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90806061
Epost
Epost: moni.95@hotmail.com
Navn
Olav Olsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90762913
Epost
Epost: olav.olsen@vabb.no
Navn
Jeannet Scheffer
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41761174
Epost
Epost: jeannet.scheffer@iveland.kommune.no
Navn
Jeannet Scheffer
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41761174
Epost
Epost: jeannet.scheffer@iveland.kommune.no
Navn
Alf Morten Tallaksen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 40046555
Epost
Epost: amtallaksen@e-h.kommune.no
Navn
Leif Sigurd Helle
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 95052813
Epost
Epost: leif.sigurd.helle@gmail.com