Styret i Fagforbundet Åseral-Lindesnes

Navn
Anne Mette Foshaugen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99477102
Epost
Epost: anne.mette.foshaugen@lindesnes.kommune.no
Navn
Wenche Kittelstad Austrud
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 45225535
Epost
Epost: wka@aseral.kommune.no
Navn
Kristin Værnes Vinsjevik
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91762197
Epost
Epost: kristin.vinsjevik@lindesnes.kommune.no
Navn
Lena Møskedal Rolfsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97105777
Epost
Epost: Lena.moskedal.rolfsen@vabb.no
Navn
Kari Børufsen Larsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90741591
Epost
Epost: kari@manpark.no
Navn
Øystein Kverneland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 95028777
Epost
Epost: okver@online.no
Navn
Henny Ann Strædet
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90958416
Epost
Epost: henny-ann@stredet.net
Navn
Randi Grønsund
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92826331
Epost
Epost: rgronsun@gmail.com
Navn
Siv Nesland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99771071
Epost
Epost: siv.nesland@aseral.kommune.no
Navn
Anne Mette Foshaugen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99477102
Epost
Epost: anne.mette.foshaugen@lindesnes.kommune.no