Styret i fagforeningen

Navn
Kirsti Sagen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90635025
Epost
Epost: kirsti.sagen@kristiansand.kommune.no
Navn
Kjetil Knobel
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91380177
Epost
Epost: kjetil.knobel@kristiansand.kommune.no
Navn
Gudrun Helene V. Benestad
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90629110
Epost
Epost: gudrun.benestad@kristiansand.kommune.no
Navn
Cintia Alves Johansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 41277278
Epost
Epost: cjohansen27@gmail.com
Navn
Kate Ninni Bjørkløv
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91756406
Epost
Epost: katekile@hotmail.com
Navn
Anne Brattås
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 98059333
Epost
Epost: anne.brattas@kristiansand.kommune.no
Navn
Lisa Malen Gautestad Bergkvist
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97586900
Epost
Epost: lisa_gautestad@hotmail.com
Navn
Liv Marion Gimre
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98632805
Epost
Epost: livmariongimre@gmail.com
Navn
Birgitte Grana
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98442294
Epost
Epost: birgitte.grana@kristiansand.kommune.no
Navn
Elin Brufjell Engebu
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47353353
Epost
Epost: e-engebu@outlook.com
Navn
Christoffer Steinsland Hvolbæk
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 96999666
Epost
Epost: christoffer.steinsland.hvolbak@kristiansand.kommune.no
Navn
Are Herdlevær
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45264577
Epost
Epost: are.herdlevaer@kristiansand.kommune.no
Navn
Bente Brovig Uldal
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90546312
Epost
Epost: bente.uldal@kristiansand.kommune.no
Navn
Are Herdlevær
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 45264577
Epost
Epost: are.herdlevaer@kristiansand.kommune.no