Styret i fagforeningen

Navn
Elisabeth Kirkholm
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90166019
Epost
Epost: elkirkho@online.no
Navn
Linda Hatlestad
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97107438
Epost
Epost: hatlestad50@gmail.com
Navn
Svein Erik Godager
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99711483
Epost
Epost: sve-god@online.no
Navn
Cecilie Dragnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 47805672
Epost
Epost: Cecilie.Dragnes@helse-mr.no
Navn
Henning Skjeret
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 98882392
Epost
Epost: henningskjeret@yahoo.no
Navn
Silje Caroline Johannessen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 46433055
Epost
Epost: siljecaroline@live.com
Navn
Vigdis Gresdal Naas
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98023592
Epost
Epost: vigdis.naas@mimer.no
Navn
Richard Sarkodee - Adoo
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90166965
Epost
Epost: richard.s.adoo@mimer.no
Navn
Tore Schytte
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97522752
Epost
Epost: tore.schytte@gmail.com
Navn
Hilde Furnes Johannessen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93439568
Epost
Epost: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no