Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Elisabeth Kirkholm
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 901 66 019
Epost
Epost: avd376.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Linda Hatlestad
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 971 07 438
Epost
Epost: avd376.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Janne Louise Osvik
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 934 53 418
Epost
Epost: janne.louise.osvik@helse-mr.no
Navn
Indre Gece
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 463 87 549
Epost
Epost: indre.jack@gmail.com
Navn
Kari-Anne Ervik
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 990 30 004
Epost
Epost: karianne.ervik@helse-mr.no
Navn
Kim Unhjem
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 400 81 677
Epost
Epost: kim.raymond.unhjem@helse.mr.no
Navn
Sofie Monsholm
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 974 02 382
Epost
Epost: sofie.espe.monsholm@helse-mr.no
Navn
Henning Skjeret
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 988 82 392
Epost
Epost: henningskjeret@yahoo.no
Navn
Ivar Østrem
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 412 01 552
Epost
Epost: ivar.torleif@balgaard.no
Navn
Rebekka Steen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 924 48 378
Epost
Epost: rebekka.steen@helse-mr.no
Navn
Richard Sarkodee-Adoo
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 901 66 965
Epost
Epost: richard.s.adoo@mimer.no
Navn
Tore Schytte
Stillingstittel
Foretakstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 975 22 752
Epost
Epost: tore.schytte@helse-mr.no
Navn
Marita Trandal
Stillingstittel
Fane2-ansvarlig
Telefon
Tlf: 99362894
Epost
Epost: trandal87@hotmail.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?