Til hovedinnhold
Bli medlem

Meny


Konferansen er på Storefjell Resort Hotel på Gol. Du kommer deg til Gol enten ved hjelp av Bergensbanen, eller ved hjelp av fellesbuss fra gardermoen.

Bergensbanen
Du kan ta toget (Vy) til Gol. Hvis du kommer med tog må du krysse av for dette ved påmelding. Da vil du få plass på transport som vi setter opp mellom togstasjonen og hotellet. Det vil også være returtransport.

Kommer du på dagpakke må du ordne transport selv.

Fra hvilken plattform går bussen fra Gardemoen? 
Informasjon om plattformen bussen går fra, kommer samme dag som konferansen. Dette er på grunn av Avinor sine sikkerhetsegler. Følg med på SMS fra Fagforbundet.

Ankomst søndag 18. oktober
Deltakere som kommer til Storefjell søndag 18. oktober må selv bestille transport fra Gol stasjon til Storefjell ved å kontakte hotellet. Dette kan gjøres ved å ringe hotellet på 32 07 80 00 senest to dager på forhånd med informasjon om ankomsttid.

Buss fra Gardermoen mandag 19. oktober kl 10.00
På grunn av regler fra norske luftfartsmyndigheter, vil du få en SMS om hvilken plattform bussen går fra samme dag som konferansen starter. Følg derfor med på SMS fra Fagforbundet for mer informasjon. Bussen kommer til å gå fra nedre plan i samme etasje som ankomst. 

Transport fra Gol stasjon mandag 19. oktober
Vi vil sende deg en e-post og/eller sms 3 uker før konferansestart, der vi ber om ditt ankomsttidspunkt på Gol. For å få transport, må du svare på den e-posten/sms.

Det er viktig at du svarer oss innen fristen, så du får plass på transporten. Du er selv ansvarlig for å følge med på frister. 

Transport fra Storefjell til Oslo lufthavn
Bussen går kl 13.00 fra Storefjell. Under normale forhold tar transporten 3 timer og 30 minutter. Det betyr at du ikke vil rekke fly som går før kl 18.00. Du som har valgt transport, vil få en SMS fra oss i løpet konferansen, der vi ber deg bekrefte at du fortsatt trenger plass

Det er viktig at du svarer oss innen fristen, så du får plass på transporten. Du er selv ansvarlig for å følge med på frister.

Hei, jeg er Fagforbundets chatbot. Hva kan jeg hjelpe med?