Til hovedinnhold

Styre 2022

Nytt styrer i Fagforbundet Ryfylke 2022

17.03.2022 av Inger Gjil
Sist oppdatert: 18.03.2022

Dette er det nye styret i Fagforbundet Ryfylke 2022

 
Leder - Hilde H. Smith, hilde.smith@fagforbundet-ryfylke.no

 

Nest leder - Anne Tove Lillehammer, anne.tove.lillehammer@suldal.kommune.no

 

Sekretær - 

 

Kasserer - Joyce Jongejeugd, jerojo@online.no

 

Fane2 ansvarlig - Tone Storesund, tone.storesund@sauda.kommune.no

 

Opplærings ansvarlig - Siv Svennes, siv.svennes@suldal.kommunen.no

 

Seksjonsleder Helse og omsorg - Laila Øxtra, leikelid@hotmail.com

 

Seksjonsleder Kontor og administrasjon - Siri Janne Kyrkjeeide, siri.janne.kyrkjeeide@hjelmeland.kommune.no

 

Seksjonsleder Kirke, kultur og oppvekst - Siri Viga, siri.viga@hjelmeland.kommune.no

 

Seksjonsleder Samferdsel og Teknisk - 

 

Uføre/pensjonist ansvarlig - Venke Nordmark, venkenordmark@hotmail.com

 

Ungdomsrepresentant - Annbjørg Mæland, annbj93@gmail.com

 

1.vara / nettsiden ansvarlig - Inger Cristina Gjil, inger.gjil@fagforbundet-ryfylke.no 

 

Styremedlem/ barneby kontakt - Else Mæle, elsemele@gmail.com

 

Vi ønsker de nye i styret velkommen!

 

 

;
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?