Regionstyret

Navn
Kristine Bjella Stavn
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91108811
Epost
Epost: kristine.bjella.stavn@fagforbundet.no
Navn
Anne Otterbekk
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99023139
Epost
Epost: Anne.Otterbekk@fagforbundet.no
Navn
Ivar Romundstad
Stillingstittel
2. nestleder
Telefon
Tlf: 90625460
Epost
Epost: ivar.romundstad@fagforbundet.no
Navn
Ruth Marie Pauss Thomsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91566345
Epost
Epost: ruth.thomsen@fagforbundet.no
Navn
Marius Bjørndalen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90910459
Epost
Epost: marius@bjorndalen.no
Navn
Laila Evensen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41630436
Epost
Epost: laila.evensen@drammen.kommune.no
Navn
Kari H. E. Skalle
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97730562
Epost
Epost: khelen@frisurf.no
Navn
Ann Kristin Strandmoe
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93628787
Epost
Epost: ann.kristin.strandmoe@vestreviken.no
Navn
Hilde Skullestad Stengelsrud
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93877128
Epost
Epost: hilde.skullestad.stengelsrud@kongsberg.kommune.no
Navn
Ole Johan Jensen Mala
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92665193
Epost
Epost: ole.johan.jensen.mala@ringerike.kommune.no
Navn
Anne-Jorunn Nilsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45607297
Epost
Epost: anne.jorunn.nilsen@io.kommune.no
Navn
Grete Olsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99300979
Epost
Epost: grete.olsen@moss.kommune.no
Navn
Sidsel Rønaug Skaug
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47788615
Epost
Epost: sidsel.ronaug.skaug@halden.kommune.no
Navn
Christin Knold Hansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48090210
Epost
Epost: chh@sarpsborg.com
Navn
Pål Andreas Christiansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41296478
Epost
Epost: pach@fredrikstad.kommune.no
Navn
Anders Fosen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90088557
Epost
Epost: anders.fosen@asker.kommune.no
Navn
Marie Knutsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90508654
Epost
Epost: marie.knutsen@vestby.kommune.no
Navn
John-Sverre Olsen Bråten
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95134348
Epost
Epost: jsb64@hotmail.com
Navn
Lynette Frøyhov
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47646618
Epost
Epost: lynette.froyhov@nittedal.kommune.no
Navn
Trine Anita Reiten
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47262293
Epost
Epost: trinere@viken.no
Navn
Nina Helene Simonsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47640887
Epost
Epost: nina.simonsen@fagforbundet.no
Navn
Mette Johanne Asmyhr
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41555427
Epost
Epost: mette.asmyhr@fagforbundet.no
Navn
Marianne Reinholdtsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90259714
Epost
Epost: marianne.reinholdtsen@fagforbundet.no
Navn
Ove Andreas Solberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99359708
Epost
Epost: ove.andreas.solberg@fagforbundet.no
Navn
Erik Fjeldstad Næss
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalget
Epost
Epost: Erik.Fjeldstad.Naess@fagforbundet.no
Navn
Gerd Eva Volden
Stillingstittel
Leder pensjonistutvalget
Epost
Epost: gevolden@online.no