Styret i fagforeningen

Navn
Rene Utgaard
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94056842
Epost
Epost: rene.utgaard@so-hf.no
Navn
Roy Kenneth Nilsbakken
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99242156
Epost
Epost: mcroy3@hotmail.com
Navn
Nathalie Bergmann
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41373899
Epost
Epost: nathaly_b@hotmail.com
Navn
Rene Utgaard
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 94056842
Epost
Epost: rene.utgaard@so-hf.no
Navn
Marlene Skrånin Henriksen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 98623931
Epost
Epost: loppelusa88@gmail.com
Navn
Randi Synnøve Hermansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 47617632
Epost
Epost: rsynnh@sarpsborg.net
Navn
Stine Elisabeth Ranheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90066226
Epost
Epost: stineeran@yahoo.no
Navn
Johan Marcus Johansson
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40203874
Epost
Epost: Marco-drift@hotmail.com
Navn
Arne Josefsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93481013
Epost
Epost: arnjose@hotmail.no
Navn
Wenke Dalseng
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95814434
Epost
Epost: wdalseng@gmail.com
Navn
Ole Morten Ersland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41346969
Epost
Epost: ole.morten.ersland@so-hf.no
Navn
Line Marie Sahlin Rostad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97076561
Epost
Epost: line_msr@hotmail.com
Navn
Lene Marie Myrseth
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 46741285
Epost
Epost: lene.myrseth@gmail.com
Navn
Marius Bjørndalen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90910459
Epost
Epost: marius@bjorndalen.no
Navn
Lene Holstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92042110
Epost
Epost: lene.holstad@so-hf.no
Navn
Roy Kenneth Nilsbakken
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99242156
Epost
Epost: mcroy3@hotmail.com
Navn
Lene Marie Myrseth
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 46741285
Epost
Epost: lene.myrseth@gmail.com
Navn
Rene Utgaard
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94056842
Epost
Epost: rene.utgaard@so-hf.no
Navn
Marius Bjørndalen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90910459
Epost
Epost: marius@bjorndalen.no