Styret i fagforeningen

Navn
Cathrine Strand Aaland
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 45199650
Epost
Epost: ctaa@ahus.no
Navn
Hege Holsten
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97585154
Epost
Epost: hege.t.holsten@ahus.no
Navn
Arne Strand
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90529649
Epost
Epost: avd369kasserer@gmail.com
Navn
Siv Hangaard
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91883503
Epost
Epost: sivh@ahus.no
Navn
Hege Holsten
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97585154
Epost
Epost: hege.t.holsten@ahus.no
Navn
Anita Pedersen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97641478
Epost
Epost: anita.pedersen@gmail.com
Navn
Lidia Larsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91166250
Epost
Epost: lidmal6@gmail.com
Navn
Frank Paulsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 48205742
Epost
Epost: seniorpaulsen@gmail.com
Navn
Silje Therese Solheim
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41007194
Epost
Epost: siljetheresesolheim_94@hotmail.com
Navn
Ingrid Elise Skagnes
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97978315
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Hans Inderhaug
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45834843
Epost
Epost: inderhaug@rocketmail.com
Navn
Madeleine Berg
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97792932
Epost
Epost: bergmadde@gmail.com
Navn
Nedret Gökhan Bayraktar
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99869901
Epost
Epost: nedretgokhan@gmail.com
Navn
Bjørn Henning Veseth
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91111291
Epost
Epost: bhveseth@hotmail.com
Navn
Jorunn Iversen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92285643
Epost
Epost: jorunn.iversen@ahus.no
Navn
Hege Holsten
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97585154
Epost
Epost: hege.t.holsten@ahus.no
Navn
Madeleine Berg
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97792932
Epost
Epost: bergmadde@gmail.com
Navn
Cathrine Strand Aaland
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 45199650
Epost
Epost: ctaa@ahus.no