Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Christin Knold Hansen
Stillingstittel
Leder Frikjøpt 100% tillitvalgt/opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48090210
Epost
Epost: christin.hansen@sarpsborg.com
Navn
Trond Arild Krosvik
Stillingstittel
Nestleder Fagforening frikjøpt 80%
Telefon
Tlf: 98208126
Epost
Epost: trond-arild.krosvik@sarpsborg.com
Navn
Lilian Hornskov Pettersen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 47247712
Epost
Epost: lillian.pettersen@sarpsborg.com
Navn
Christin Knold Hansen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48090210
Epost
Epost: chh@sarpsborg.com
Navn
Lilian Hornskov Pettersen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47247712
Epost
Epost: lillian.pettersen@sarpsborg.com
Navn
Cecilie Malmberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97017164
Epost
Epost: ceciliemalm@hotmail.com
Navn
Steinar Erthe
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99155963
Epost
Epost: steinar.erthe@sarpsborg.com
Navn
Christopher Samuelsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 48181263
Epost
Epost: christopher.samuelsen@sarpsborg.com
Navn
Brith E Olsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40648565
Epost
Epost: britheo@hotmail.no
Navn
Fredrik Bjørnebekk-Waagen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48117600
Epost
Epost: fredrik.bjornebekk@gmail.com
Navn
Eva I Haugen Jakobsen
Stillingstittel
Styremedlem Frikjøpt tillitsvalgt 100%
Telefon
Tlf: 91677747
Epost
Epost: eva_jakobsen@yahoo.no
Navn
Sissel Torunn Bakke
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91677746
Epost
Epost: sissel.bakke@sarpsborg.com
Navn
Tone Bohlin-Halvorsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95241040
Epost
Epost: tone.bohlin-halvorsen@sarpsborg.com
Navn
Jørgen Jarl
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95793215
Epost
Epost: jrj@sarpsborg.com
Navn
Melissa Glende Andersen
Stillingstittel
Styremedlem
Epost
Epost: melissa.andersen@sarpsborg.com
Navn
Carl Henrik Smaadahl
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91598157
Epost
Epost: carl-henrik.ulstrup@sarpsborg.com
Navn
Jørgen Jarl
Stillingstittel
Vara HTV.fagforening 100%
Telefon
Tlf: 95793215
Epost
Epost: jrj@sarpsborg.com
Navn
Sissel Torunn Bakke
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt Fagforening Frikjøpt 100%
Telefon
Tlf: 91677746
Epost
Epost: sissel.bakke@sarpsborg.com

Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?