Styret i fagforeningen

Navn
Eva Elisabeth Johansen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97438913
Epost
Epost: eva-e.johansen@sarpsborg.com
Navn
Christin Knold Hansen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 48090210
Epost
Epost: chh@sarpsborg.com
Navn
Lilian Hornskov Pettersen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 47247712
Epost
Epost: lillian.pettersen@sarpsborg.com
Navn
Christin Knold Hansen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48090210
Epost
Epost: chh@sarpsborg.com
Navn
Lilian Hornskov Pettersen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47247712
Epost
Epost: lillian.pettersen@sarpsborg.com
Navn
Cecilie Malmberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97017164
Epost
Epost: ceciliemalm@hotmail.com
Navn
Steinar Erthe
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99155963
Epost
Epost: steinar.erthe@sarpsborg.com
Navn
Christopher Samuelsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 48181263
Epost
Epost: christopher.samuelsen@sarpsborg.com
Navn
Brith E Olsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40648565
Epost
Epost: britheo@hotmail.no
Navn
Fredrik Bjørnebekk-Waagen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48117600
Epost
Epost: fredrik.bjornebekk@gmail.com
Navn
Eva I Haugen Jakobsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91677747
Epost
Epost: eva_jakobsen@yahoo.no
Navn
Sissel Torunn Bakke
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91677746
Epost
Epost: sissel.bakke@sarpsborg.com
Navn
Tone Bohlin-Halvorsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95241040
Epost
Epost: tone.bohlin-halvorsen@sarpsborg.com
Navn
Jørgen Jarl
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95793215
Epost
Epost: jrj@sarpsborg.com
Navn
Knut Rune Josefsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91519483
Epost
Epost: knrune-j@online.no
Navn
Eva Elisabeth Johansen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97438913
Epost
Epost: eva-e.johansen@sarpsborg.com
Navn
Jørgen Jarl
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 95793215
Epost
Epost: jrj@sarpsborg.com
Navn
Sissel Torunn Bakke
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91677746
Epost
Epost: sissel.bakke@sarpsborg.com
Navn
Eva I Haugen Jakobsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91677747
Epost
Epost: eva_jakobsen@yahoo.no