Styret i Fagforbundet Drangedal

Navn
Berit Teigen Heimholt
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97778198
Epost
Epost: Berit.Heimholt@drangedal.kommune.no
Navn
Sissel Stigen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 92614283
Epost
Epost: sissel.stigen@drangedal.kommune.no
Navn
Randi Jonskås
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91510754
Epost
Epost: randi@drangedaleverk.no
Navn
Anne Inger Soldal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 41553042
Epost
Epost: anne-inger.nesstrand@drangedal.kommune.no
Navn
Anniken Esborg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92204774
Epost
Epost: anniken.esborg@drangedal.kommune.no
Navn
Vigdis Tanum
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90688794
Epost
Epost: vigdis.tanum@drangedal.kommune.no
Navn
Per-Helge Stenberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90299878
Epost
Epost: phs@drangedal.kommune.no
Navn
Joachim Froster Holm
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 46645662
Epost
Epost: joachim-h@hotmail.com
Navn
Helge Esborg
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97578394
Epost
Epost: helge.esborg@kebas.no
Navn
Elin Heimholt Sætre
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97668507
Epost
Epost: elin-he@drangedal.kommune.no
Navn
Berit Teigen Heimholt
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97778198
Epost
Epost: Berit.Heimholt@drangedal.kommune.no