Styret i fagforeningen

Navn
Hilde Sørdalen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 93668343
Epost
Epost: hilde@fagf-tbg.no
Navn
Bjørn Stian Lunden
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90517746
Epost
Epost: bjorn.stian@fagf-tbg.no
Navn
Anne Marthine Ouff
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 99543157
Epost
Epost: oannemartine@gmail.com
Navn
Geir Thomas
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90519945
Epost
Epost: geir@fagf-tbg.no
Navn
Nina Lie Brynildsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90679466
Epost
Epost: nina.lie.brynildsen@tonsberg.kommune.no
Navn
Thea Cecilie Lundevold
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 98001403
Epost
Epost: thea.lundevold@tonsberg.kommune.no
Navn
Ann-Kristin Mathisen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93283454
Epost
Epost: andrg@online.no
Navn
Pål Richard Andersen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97028209
Epost
Epost: pri-ande@online.no
Navn
Ole-Andreas Anthonisen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98812973
Epost
Epost: ole-andreas.anthonisen@tonsberg.kommune.no
Navn
Mette Henriksen Aas
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90573477
Epost
Epost: mettehenaas@gmail.com
Navn
Martin Bjørnstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41623757
Epost
Epost: martinbioer@gmail.com
Navn
Trude Halvorsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91691499
Epost
Epost: trude.halvorsen@tonsberg.kommune.no
Navn
Henning Nilsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97565345
Epost
Epost: henning.nilsen@tonsberg.kommune.no
Navn
Geir Thomas
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90519945
Epost
Epost: geir@fagf-tbg.no
Navn
Hilde Sørdalen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93668343
Epost
Epost: hilde@fagf-tbg.no
Navn
Mary-Anne Steingrimsen Bøe
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93026296
Epost
Epost: maryanne.boen@gmail.com
Navn
Bjørn Stian Lunden
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90517746
Epost
Epost: bjorn.stian@fagf-tbg.no