Styret i Fagforbundet Selbu

Navn
Per Aunehaugen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97559767
Epost
Epost: Per.Aunehaugen@selbu.kommune.no
Navn
Elin Anita Oldervik
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99240332
Epost
Epost: elin.anita.oldervik@selbu.kommune.no
Navn
Kari Krogstad
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 92211633
Epost
Epost: kari.krogstad@selbu.kommune.no
Navn
Heidi Øverby
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90129887
Epost
Epost: oeverbyh@msn.com
Navn
Anita Fosli Fuglem
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97166534
Epost
Epost: anita.fuglem@selbu.kommune.no
Navn
Jorid Dyrdal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97958693
Epost
Epost: j-dyrd@hotmail.no
Navn
Hans Morten Rønsberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90720946
Epost
Epost: Hans.Morten.Ronsberg@Selbu.Kommune.no
Navn
Randi Martinussen Størseth
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95862057
Epost
Epost: Randi-91@hotmail.com
Navn
Harald Voldseth
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97014249
Epost
Epost: hvoldseth@gmail.com